Szkolenia

Szkolenia 

123zł Brutto/h

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadziliśmy usługę indywidualnych szkoleń z zakresu obsługi aerografu. Nasz technolog specjalizuje się w zakresie farb chemicznych i wodorozcieńczalnych, oraz na co dzień zajmuje się serwisem aerografów. Dzięki zdobytej przez lata wiedzy potrafi w kilka minut ocenić przyczynę usterki. Na szkoleniu wyjaśni jakich działań unikać aby nie uszkodzić aerografu.

 

Jak wyglądają szkolenia?

Przede wszystkim prowadzone są indywidualnie, a ich zakres dostosowany jest do potrzeb danej osoby.

Nie spieszymy się, zależy nam aby wszystkie tematy były wyczerpane, tak aby późniejsza praca była przyjemna i nie sprawiała dodatkowych trudności, a aerograf nie był nas w stanie niczym zaskoczyć. Nie prowadzimy długich kilku godzinnych szkoleń z zakresu fotorealistycznego malowania. Skupiamy się na poprawnej obsłudze aerografu. W pracowni posiadamy wiele aerografów więc możesz sprawdzić ich działanie przed zakupem. Jeżeli masz swój sprzęt, to przywieź go ze sobą, od razu sprawdzimy jego działanie i ewentualnie naprawimy.

 

 

Co dostajesz za tą kwotę.

Dostęp do wiedzy osoby, która zdobywała ją przez ostatnie 20lat. „Triki”, Know How, dzięki którym zaoszczędzisz wiele godzin podczas pracy. Unikniesz niepożądanych uszkodzeń, które mogą być kosztowne, w szczególności w przypadku drogich urządzeń.

Kawę i przyjemnie spędzony czas w domowej atmosferze.

 

Zakres szkoleń

Jak wcześniej wspominaliśmy ustalany jest indywidualnie, ale najczęściej poruszane tematy to:

budowa aerografu, czyszczenie i typowe usterki. Dopasowanie lepkości i gęstości farby do stosowanych dysz, różnice w stosowanych farbach. Jak mieszać kolory, jak uzyskać ultra cienkie linie, jak zmodyfikować aerograf do własnych potrzeb. Jak naprawić iglicę i wymienić uszczelki. Wpływ ciśnienia i ustawień kompresora na jakość strumienia. Czyli takie podstawy, zazwyczaj poświęcamy na nie ok 1h.

 

Dodatkowo zakres to:

Opalanie natryskowe.

Tatuaże tymczasowe.

Przygotowanie podłoża – podkładowanie oraz lakierowanie.

Maskowanie i praca z szablonami.

 

Do kogo kierowane jest szkolenie?

W szczególności do osób zaczynających przygodę z aerografem, oraz osób doświadczonych, ale czujących pewien niedosyt, lub mających trudności z uzyskaniem perfekcyjnego natrysku, czy to cienkich linii czy równomiernie nałożonego podkładu lub lakieru.

 

Gdzie?

Wróblowice pod Wrocławiem, ul Stawowa 6A

 

Jak się umówić?

Zostaw kontakt do siebie pod numerem 717258898 lub napisz na info@fine-art.com.pl. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin, nawet W sobotę lub niedzielę, od razu omówimy zakres szkolenia.