O firmie

Witamy na fine-art.com.pl

Oferujemy Państwu najszerszy asortyment najwyższej jakości sprzętu do aerografii w Polsce. Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat, dzięki pasji i długiemu doświadczeniu sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dopasujemy sprzęt według indywidualnych potrzeb. Każdy towar przed wprowadzeniem do sprzedaży jest przez nas testowany pod względem jakościowym, dlatego w naszej ofercie nie ma produktów bez gwarancji o niskiej jakości.

W naszym sklepie mogą Państwo obejrzeć i przetestować towar.


Oferujemy szkolenia z podstawowej obsługi aerografu nawet po godzinach pracy – prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem 717258898.

Dziękujemy Państwa za uwagi, zarówno te dotyczące strony, które pomagają nam w usprawnieniu obsługi, jak i te odnośnie towaru, które przekazujemy producentom.

Dane firmy i numer konta – w zakładce KONTAKT.

 

Misją naszej firmy Fine-Art jest propagowanie aerografii oraz sztuk plastycznych w Polsce i Europie poprzez promowanie kreatywności, innowacyjności i doskonałości artystycznej. Naszym celem jest tworzenie inspirującego środowiska dla artystów, wspieranie ich rozwoju oraz umożliwienie im wyrażania siebie poprzez unikalne techniki malarskie.

Jesteśmy zobowiązani do promowania wysokiej jakości prac artystycznych, które inspirują i zachwycają swoją oryginalnością oraz technicznym mistrzostwem. Dążymy do tego, aby sztuka aerografii była doceniana i ceniona na równi z innymi formami sztuki w Polsce i Europie, poprzez organizację wystaw, warsztatów, szkoleń oraz współpracę z artystami i instytucjami kulturalnymi.

Pragniemy również edukować społeczeństwo na temat aerografii i sztuk plastycznych, pokazując ich wartość oraz znaczenie dla kultury i życia społecznego. Poprzez nasze działania chcemy zachęcać ludzi do odkrywania i doceniania piękna sztuki oraz rozwijać świadomość estetyczną społeczeństwa.

W naszej pracy kierujemy się zasadami profesjonalizmu, uczciwości i pasji do sztuki. Dążymy do budowania trwałych relacji z naszymi klientami, artystami oraz partnerami biznesowymi, opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Fine-Art - inspirujemy, kreujemy, fascynujemy!