Serwis i gwarancja

Zapewniamy serwis pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych przez nas urządzeń za 50zł netto (61,50brutto).

Po okresie gwarancyjnym możesz skorzystać z odpłatnej naprawy serwisowej. Urządzenie należy wysłać na adres sklepu wraz z wypełnionym formularzem, przed przystąpieniem do naprawy poinformujemy Cię o kosztach naprawy. 

Formularz serwisowy

Formularz nie jest obowiązkowy ale ułatwi nam kontakt i przyspieszy proces naprawy.

Adres serwisu:

Fine-Art.S.C.

Ul. Serowarska 1B

54-009 Wrocław

Urządzenie możesz również dostarczyć osobiście, na miejscu sprawdzimy czy wymaga ono kompleksowej naprawy czy tylko regulacji. Klienci naszego sklepu mogą skorzystać z jednej darmowej naprawy do 1rbg - zalicza się do niej np: wymiana oleju w kompresorze, wykręcenie zerwanego gwintu lub wymiana uszczelki wewnętrznej. 

 

 

 

Naprawa gwarancyjna

Aerografy

Tylko aerografy Iwata objęte są pięcioletnią gwarancją. Iwata gwarantuje, że aerografy  nie mają żadnych wad fabrycznych ani materiałowych i udziela gwarancji na okres 5 lat od daty dokonania zakupu. H&S 2 lata, pozostałe 1 rok.

Każda część aerografu, która okaże się wadliwa w tym czasie zostanie bezpłatnie wymieniona na nową pod warunkiem dostarczenia dowodu zakupu.

Gwarancja nie obejmuje części uszkodzonych mechanicznie, eksploatacyjnych oraz uszkodzonych w wyniku nieprawidłowej obsługi aerografu.

Dysze i iglice  jako części eksploatacyjne ulegają zużyciu w związku z tym  powinny być wymieniane od czasu do czasu i nie są objęte powyższą gwarancją.

 

Kompresory.

Wszystkie kompresory objęte są roczną gwarancją.

Każda część, która okaże się wadliwa w tym czasie zostanie bezpłatnie wymieniona na nową lub naprawiona pod warunkiem dostarczenia dowodu zakupu.

Naprawa i czyszczenie:

Jako dystrybutor zapewniamy pomoc techniczną i serwis wszystkich aerografów i kompresorów.

 

Naprawy gwarancyjne są bezpłatne pod warunkiem dostarczenia dowodu zakupu w naszym sklepie i wypełnienie druku reklamacyjnego dostępnego w zakładce "Reklamacje"