Aerograf ULTRA 2024

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: HS-120231
 • Sprzedano: 318 szt.
 • Kod producenta: 4067876008475
 • Dostępność: Towar dostępny w dużej ilości. Realizacja zamówienia 1-2 Dni robocze Towar dostępny w dużej ilości. Realizacja zamówienia 1-2 Dni robocze

 • Historia ceny
 • szt.
 • Cena netto: 405,69 zł 499,00 zł

ULTRA 2024 to aerograf topowego producenta Harder & Steenbeck,  który skupił się w ostatnich latach na inwestycjach w najnowszą technologię.

Obejrzyj ich film z procesu malowania, aby dowiedzieć się, jak dział aerograf i uzyskać pięknie rezultaty, już podczas pierwszej sesji, dzięki rozwiązaniom technicznym dostosowanym specjalnie do Twoich potrzeb. Nie będziemy tutaj szczegółowo omawiać tych funkcji, ponieważ lepiej je wyjaśni film z procesem malowania.

 

Aerografy Harder & Steenbeck to jednocześnie niezawodne i łatwe w użyciu sprzęty, które pozwalają malować na najwyższym poziomie artystycznym.

Modułowy system Harder & Steenbeck oznacza, że ​​jeśli później zechcesz ulepszyć swój aerograf do bardziej szczegółowej konfiguracji, w swoim Ultra możesz zastosować nawet słynny system głowic FineLine, z aerografu Infinity.

Do aerografu dołączona jest nowa głowica 0,45 mm, która przewyższa szczegółowością poprzednie zestawy głowic 0,4 mm, zapewniając jednocześnie większą łatwość użycia i wszechstronność podczas malowania. I oczywiście, zgodnie z duchem H&S, nowy system jest w pełni kompatybilny wstecz dla tych z Was, którzy już posiadają aerografy H&S.

Z pewnością docenisz praktyczność dołączonego kubka o pojemności 5 ml. Jeśli jednak chcesz mieć nieprzerwaną linię wzroku w celu uzyskania szczegółowego obrazu, po prostu odkręć kubek, użyj zintegrowanego gniazda jako mikro kubek w obudowie aerografu do niewielkich ilości farby.

Polecamy dowolną sprężarkę jedno tłokową, która może obsługiwać aerograf do około 25 psi - dostępnych jest wiele opcji i chętnie polecimy kompresory marki Sparmax - dostępne w naszym sklepie.

Mamy nadzieję powitać Cię w naszej tętniącej życiem społeczności twórców i nie możemy się doczekać, aż wkrótce zobaczymy Twoje pierwsze prace aerografem na naszych platformach społecznościowych!

Harder&Steenbeck wprowadzając nową Ultrę postanowił stworzyć zupełnie nowy mechanizm spustowy. Poprzedni model posiadał delikatny spust w stosunku do konkurencji do czego było ciężko się przyzwyczaić w szczególności użytkownikom Iwaty. W nowym aerografie Ultra 2024 spust jest równie twardy jak w aerografach Iwata. Czy wyszło to na korzyść? - musicie się sami przekonać, wśród nowych użytkowników zdania są podzielne, ale prawda jest taka, że to kwestia przyzwyczajenia.  

Niewątpliwie na korzyść nowego modelu wpływa dodatkowa regulacja plamki maksymalnej, co prawda nie jest ona płynna, ale skokowy tryb docenią początkujący użytkowcy. Dzięki tym usprawnieniom nową Ultrą 2024 łatwiej naniesiesz podkład czy lakier bezbarwny, a jednym przesunięciem przestawisz spust na bazę czy akryl, dzięki czemu wyeliminujesz zacieki i nadmierny odkurz.  

Unboxing

 

Aerograf Ultra 2024

Dysza 0,45mm

Zbiornik 5ml

Regulacja plamki

Złącze ND 2,7

Chrom, PTFE