Aerograf INFINITY CR + 2w1 [v2.0]

  • szt.
  • Cena netto: 910,49 zł / szt. 1 119,90 zł / szt.

Zestaw dyszy [v2.0] 0,15 + 0,4mm fine line, Zbiornik 2 + 5ml, Quick Fix, nasadka dystansowa, 3 warstwy chromu, 3 Uszczelki PTFE

Infinity jest najnowszym aerografem firmy Harder & Steenbeck.
Wersja 2 in 1 CR +

CR+ to

Większa elegancja, większa jakość i “zdrowsze” projektowanie. Harder & Steenbeck przedstawia model Infinity  w nowych chromowanych seriach CRplus. Aby zapewnić większą dokładność, nowe aerografy pokryte są potrójną wewnętrzną warstwą miedzi i niklu oraz wysokiej jakości chromem na zewnątrz. Jednak główną zaleta tego udoskonalenia jest redukcja  ryzyka alergii na mieszanki miedzi i niklu.

Kontakt między warstwą niklu i potem ręki może prowadzić do reakcji alergicznej, a w szczególnych przypadkach do odbarwienia wierzchniej warstwy aerografu.

 

Kolejną zaleta nowych serii CRplus jest nowatorskie uszczelnienie igły, składające się z trzech opornych na rozpuszczalniki uszczelek PTFE. „Longlife” PTFE zapewnia godną zaufania ochronę przeciw niepożądanemu mieszaniu się powietrza i farby.
Aerograf posiada dyszę 0,15mm i zbiorniczek o pojemności 2ml.

dodatkową igłę i kompletną dyszę 0,4mm oraz zbiorniczek o pojemności 5ml
zbiorniczki są odkręcane, dzięki czemu aerograf można stosować bez nich np: do zdobienia paznokci


Posiada możliwość precyzyjnego ustawienia wielkości plamki,


oraz siłę docisku spustuPrzy zamontowanym dystansie - "Distance cap" możliwe jest prowadzenie idealnie prostych linii.
"Distance cap" występuje w tym zestawie wraz z kluczykiem


Zestaw zawiera :
Aerograf z dyszą 0,15mm i zbiorniczkiem 2ml + dekielek
Zestaw dyszy 0,4mm
Zbiorniczek 5ml z dekielkiem
Nasadkę dystansową
Szybko złącze męskie 2.7mm

Konstrukcja aerografu jest bardzo zaawansowana, mamy tu wiele nowatorskich rozwiązań, zaczynając od przodu, osłona iglicy umożliwiająca swobodny dostęp do iglicy przy jednoczesnym zabezpieczeniu jej przed niepożądanym uszkodzeniom.

Odkręcany zbiorniczek, można malować bez niego lub dokupić micro zbiorniczek. Rozwiązanie szczególnie użyteczne podczas precyzyjnego malowania z bardzo bliska gdy nie możemy pozwolić sobie na to aby coś nam zasłaniało malowaną powierzchnię.

Spust z precyzyjną dźwignią zapewniający pełną kontrolę nad przepływem powietrza i ilości farby, oraz popychacz z płynną regulacją siły odpychania spustu.

Ostatni element to tzw. Quick Fix, umożliwiający regulację plamki maksymalnej z funkcją zapamiętanie jednej wielkości. Działa on jak przycisk w długopisie. Po jego naciśnięciu możemy ustawić maksymalny wychył spustu. Oznaczenia są orientacyjne, cyfry nie określają wielkości plamki w mm. ponieważ możemy obracać go wielokrotnie.

 

Na chwilę obecną producent dodaje do aerografu szybkozłącze męskie 2,7mm, ale jeżeli posiadasz klasyczny przewód to po odkręceniu tego złącza pod spodem znajduje się gwint 1/8”. oraz śruba regulująca odpychanie spustu góra dół.

 

Dekielków do zbiorniczków są w komplecie. 

 

Oprócz standardowej dyszy 0,15 i 0,4 w którą wyposażony jest ten model można zastosować 0,2mm, i 0,6mm.

Model ten można wyposażyć w  dodatkowe funkcje.

Do dyspozycji mamy: większe i mniejsze zbiorniczki, oraz takie z boku obracane 360st,  Fpc - regulację ciśnienia, zatyczka do mieszania farby i wiele innych. Dostępne są w zakładce akcesoria ii części. 

 

Instrukcja obsługi: