Aerograf H&S KYIV INFINITY GOLD EDITION 0,2mm

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: HS-119120
  • Dostępność: Została ostatnia sztuka. Realizacja zamówienia 1-2 Dni robocze Została ostatnia sztuka. Realizacja zamówienia 1-2 Dni robocze

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 428,02 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 2 467,50 zł 3 035,03 zł

119120 KYIV INFINITY in GOLD Edition: 0.2mm Fineline headset; 2ml paint cup

Informacje o produkcie „Kyiv Infinity Gold Edition”

Ta niesamowita wersja Kyiv Infinity może być używana do wszystkiego, od miniaturowego malarstwa po modelarstwo, od dzieł sztuki po murale, od makijażu po motoryzację. Jest dostarczany z zestawem dysz Fineline o średnicy 0,2 mm i pojemnikiem na farbę o pojemności 2 ml odpowiednim do precyzyjnych prac, z zestawem dysz Fineline o średnicy 0,4 mm i pojemnikiem na farbę o pojemności 5 ml dostępnymi do większych prac (opcja dodatkowo płatna, zapytaj sprzedawcę). Początkujący pokochają łatwość użycia głowicy 0,4 mm, a także funkcję pamięci spustu systemu Quick-Fix, która ułatwia precyzyjną kontrolę. Aerograf ma wszystkie cechy flagowego modelu Infinity CRPlus i jest całkowicie wykończony złotem, wewnątrz i na zewnątrz, jest oferowany w pięknym drewnianym pudełku z limitowanej edycji, wykonanym przez naszych przyjaciół z Artis Opus.

Wszelkie akcesoria, do tego aerografu będą również całkowicie wykończone złotem, jeśli sobie tego życzysz, o wycenę poproś sprzedawcę.

Należy pamiętać, że te aerografy będą wykonane na zamówienie i jako takie zostaną wysłane około 3 tygodnie po złożeniu zamówienia. Do 3 tygodni produkcyjnych należy doliczyć czas dostawy. 

Ciesz się niemiecką jakością i wydajnością Harder & Steenbeck, a także ich legendarną łatwością obsługi, jednocześnie wnosząc niezrównany wkład w opiekę nad dziećmi Szpitala Dziecięcego Ohmatdyt w Kijowie na Ukrainie.

Więcej informacji o pomocy:

https://harder-help-ukraine.de/