Aerograf H&S KYIV INFINITY Dark Solo 0,2mm

  • szt.
  • Cena netto: 935,79 zł 1 151,02 zł
  • Niedostępny

119119 nozzle set 0,2mm, fine line, cup/lid 2ml, quick fix, PTFE

Informacje o produkcie „Kyiv Infinity Dark”

Kyiv Infinity Dark jest odpowiedni dla początkującego i eksperta, może być używany do wszystkiego, od miniaturowego malarstwa po modelarstwo, od dzieł sztuki po malowidła ścienne, od makijażu po motoryzację. Jest dostarczany z zestawem dysz Fineline o średnicy 0,2 mm i kubkiem na farbę o pojemności 2 ml odpowiednim do precyzyjnych prac, z zestawem dysz Fineline o średnicy 0,4 mm i kubkiem na farbę o pojemności 5 ml dostępnymi do większych prac. Początkujący pokochają łatwość użycia głowicy 0,4 mm, a także funkcję pamięci spustu - systemu Quick-Fix, która ułatwia precyzyjną kontrolę.

Aerograf posiada wszystkie cechy flagowego modelu Infinity CRPlus, z dodatkową zaletą lekkiej aluminiowej konstrukcji ALPlus. 

Zawiera grafikę Angeli Dmitrenko Wings, a każda wewnętrzna część aerografu wykończona złotem jako hołd dla niej i naszej wiary, że dobro jest w każdym z nas. Ciesz się niemiecką jakością i wydajnością Harder & Steenbeck, a także ich legendarną łatwością obsługi, przyczyniając się jednocześnie do opieki nad dziećmi Szpitala Dziecięcego Ohmatdyt w Kijowie na Ukrainie. Jest piękny, ale jak wszystkie produkty Harder & Steenbeck jest stworzony do ciężkiej pracy!