Aerograf H&S Infinity CR plus 2w1 0,2+ 0,4mm v2.0

  • szt.
  • Cena netto: 994,84 zł 1 223,65 zł
  • Niedostępny

126594 Dysze [v2.0]: 0,2mm oraz 0,4mm. Zbiorniczki 2ml i 5ml z pokrywkami. Regulacja plamki maksymalnej i siły docisku spustu.

Konstrukcja aerografu Infinity jest bardzo zaawansowana, mamy tu wiele nowatorskich rozwiązań jak osłona iglicy umożliwiająca swobodny dostęp do iglicy, przy jednoczesnym zabezpieczeniu jej przed niepożądanym uszkodzeniom, wersja V2 posiada nowy regulator strumienia poprawiający przepływ farby i zwiększający kontrolę podczas nanoszenia bardzo cienkich linii. 

W tym modelu aerografu możesz odkręcić zbiorniczek i malować bez niego co przydaje się podczas malowania niewielkich elementów, gdzie widoczność jest najistotniejsza. Gdyby pojemność samego korpusu była za mała możesz dokupić micro zbiorniczek, który również nie zasłania malowanej powierzchni i zwiększy pojemność aerografu o 1ml. 

link do mikro zbiorniczka:

https://fine-art.com.pl/cup-micro-do-evolution-infinity-i-colani.html

 

Spust z precyzyjną dźwignią zapewniający pełną kontrolę nad przepływem powietrza i ilości farby, oraz popychacz z płynną regulacją siły odpychania spustu, to po dyszy najistotniejsze elementy, których jakość wykonanie bezpośrednio przekłada się na precyzję malowania. 

Kolejny element wyróżniający Infinity od innych modeli to tzw. Quick Fix, umożliwia on regulację plamki maksymalnej z funkcją zapamiętanie jednej wielkości. Działa on podobnie do przycisku w długopisie. Po jego naciśnięciu możemy ustawić maksymalny wychył spustu. Oznaczenia są orientacyjne, cyfry nie określają wielkości plamki w mm. ponieważ możemy obracać go wielokrotnie.

Poniżej możesz zobaczyć jak on działa:

https://fine-art.com.pl/quick-fix-kompletny-do-infinity.html

 

Na chwilę obecną producent dodaje do aerografu szybkozłącze męskie 2,7mm, ale jeżeli posiadasz klasyczny przewód to po odkręceniu tego złącza pod spodem znajduje się gwint 1/8”. oraz śruba regulująca odpychanie spustu góra dół.

Poniżej link do damskiego złącza 2,7ND które możesz zamontować do przewodu z gwintem 1/8"

https://fine-art.com.pl/szybkozlacze-2-7mm-na-przewod-7mm.html

 

Dekielki do zbiorniczków są w komplecie. 

 

Oprócz standardowej dyszy 0,2 i 0,4 w którą wyposażony jest ten model można zastosować 0,15mm, i 0,6mm.

Poniżej link do zestawów: 

https://fine-art.com.pl/zestaw-dyszy-h-amp-s-0-15mm-cr-plus-fine-line-chrome.html

https://fine-art.com.pl/zestaw-dyszy-0-4mm-do-evolution-infinity-ultra-grafo-duplikat-1.html

 

Model ten można wyposażyć w  dodatkowe funkcje.

Do dyspozycji mamy: większe i mniejsze zbiorniczki, oraz takie z boku obracane 360st,  Fpc - regulację ciśnienia:

https://fine-art.com.pl/zaworek-valve-fpc-complete-fine-pressure-control-adjustable-approx-20-100-for-double-action-airbrushes.html

 

zatyczka do mieszania farby i wiele innych. Dostępne są w zakładce akcesoria i części. 

Przed pierwszym uruchomieniem polecamy zapoznanie się z poniższą instrukcją. 

Instrukcja obsługi: